Arizona

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Arizona kinnisvara müügikuulutusi.

Kinnisvara müügiks Arizonas

Arizona on Ameerika Ühendriikide edelas asuv riik, tõeliselt erakordne kõrbest paradiis, mis piirneb Mehhiko ja teiste USA riikidega nagu California, Utah, Colorado ja New Mexico. Suurim linn, samuti riigi pealinn Phoenix. Arizona pakub mitmekesist maastikku päikeseliste kõrbetega lõunas ja ilusad männimetsad põhjas. Arizonas müüdavaid eksklusiivseid varasid saab kogu riigis. Scottsdale, Sedona, Paradise'i org, Phoenix, Tucson ja Mesa kõik on parimad ja luksuslikud omadused müügiks Arizonas. Kuid isegi need, kes on huvitatud keerukatest linnavalikutest, ei pettunud prestii ja tänapäevasest luksusomandist, mida saab müüa kõigis suuremates linnades Arizonas. Flagstaff, Tucson ja Alpine külastavad suurepäraseid suusakuurorte ja erakordset maastikurikka, mis muudab need tuntud luksus turistide omaduste jaoks Arizonas. Muude vaatamisväärsuste hulka ei saa unustada Grand Canyon'i ja ajaloolist Route 66-d, kus on punased liivakivimid ja selle suurepärased maastikud, näiteks Monument Valley, mis on paljudes Hollywoodi toodetes immortaliseerunud. Arizona ilu on silmale meeldiv, erakordne ja tõeliselt atraktiivne.

Kinnisvaraturu suundumuste prognoosimine on väga raske, kuna üks aasta on ostja turg. Järgmine võib olla müüja turg. Üks vara tagatud asja on see, et midagi pole tagatud. Isegi kui te ei saa kunagi täpselt teada, kuidas kinnisvaraturg läheb, võite kindlasti teha kindlad ennustused.

Phoenixis 2017 oli Arizonas müüdavate kinnisvara üks parimaid aastaid. 2017. aastal müüdud ja kaubeldavate majapidamiste arv tõusis eelmise aastaga võrreldes uskumatult 6%. Kuigi 2017 on rekordaasta, ei ole see ikka veel nii hea kui 2006. aastal müüdud kodude arv.

Mis peaks siis 2018. aastal ootama? Tõenäoliselt jätkata ja olla väga sarnane 2017. aastaga

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

$ 749k Southwestern USA Arizona Biltmore area home for sale !! See on uskumatu võimalus osta kodu, mis on Piestewa Peaki baasi alustamiseks valmis oma...
Cod. 17811

Müük Villa, Arizona, Maricopa County, Wickenburg, 790 W. Bralliar Rd

2,116,215.50EUR
Müük
Villa

465 m²
Need on (möbleeritud enamasti) on 465 m² suur maja külalistemaja ja 8 hektarit ehk 80 000 m parim maa. Üks kõige atraktiivsem varade Arizona - Amee...
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB